Дизайн логотипу

Зведіть фундамент вашого бренду, замовивши розробку логотипу

Розробка логотипу – складне, але дуже цікаве і творче завдання. Дизайнеру необхідно «упакувати» всю вашу компанію в один символ, донести до людей весь спектр заданих емоцій і вражень через фірмовий знак. Логотип – візуальна основа вашого бізнесу. Якісна розробка логотипу є одним із ключових способів визначити себе уособленим гравцем ринку. З цієї причини, дійсно класний дизайн логотипу має бути:

  • Помітним і виразним
  • Не надто складним при цьому

Узагальнюючи, здатним вплинути на запам’ятовуваність бренду з боку можливих споживачів, клієнтів і партнерів. Це – прямий шлях до росту і процвітання бізнесу, створення і розширення партнерських стосунків. Наше агентство займається розробкою логотипів, що привертають увагу відвідувачів (сайтумагазину – будь чого) і перетворюють їх на довгострокових, зацікавлених клієнтів. У нас завжди є ідеї для компаній будь-якого масштабу і напрямку роботи, і рішення від Дельтаплан дозволять трансформувати ваш корпоративний меседж в успішні бізнес-результати .

З ЧОГО ПОЧАТИ?

Розробка логотипу, що відповідає потребам клієнта на 100%  – це ретельність підготовчого процесу і прискіпливість до дрібниць у процесі розробки. Щоб створити ідеальний візуальний образ вашого бізнесу чи бренду, наша команда:

КРОК 1

Визначаємо специфіку вашого бізнесу за брифом

КРОК 2

Розробляємо ескізи логотипу (від 3 варіантів)

КРОК 3

Проводимо основний етап розробки (допрацювання)

КРОК 4

Погоджуємо фінальний варіант і передаємо клієнту

ЦІНИ НА РОЗРОБКУ ЛОГОТИПУ

3 ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ

ЛОГОТИПУ
1500 грн.

5 ВАРІАНТІВ ДИЗАЙНУ

ЛОГОТИПУ
1900 грн.

8 ВАРІАНТІВ ДИЗАЙНУ

ЛОГОТИПУ
2600 грн.