Дизайн виставкових стендів

Дизайн виставкових стендів

Дизайн виставкових стендів багато в чому визначає успіх експонента під час виставки. Це пряма перспектива отримати нових клієнтів і замовлень. Дизайн виставкових стендів повинен бути не тільки красивим, але і функціональним, викликати прагматичний інтерес відвідувача. Злагоджений творчий колектив рекламного агентства «Дельтаплан» займається розробкою дизайну виставкових стендів понад 5 років. Наші роботи допомогли знайти нових партнерів як солідним компаніям, так і невеликим підприємствам.

Дизайн-проект виставкового стенду

Отримати пріоритет та зацікавленість з боку аудиторії на виставках допомагає продуманий дизайн-проект виставкового стенду. Він включає в себе не тільки виставковий стенд, а й всілякі вітрини, банери, полки, столи для роботи персоналу та інше. Крім того, ефективно піднімає імідж компанії поширення поліграфічної рекламної продукції, сувенірів з логотипом і назвою фірми.

Все повинно працювати на залучення клієнта. Від професійного підходу до рекламної кампанії багато в чому залежить перспектива співпраці на найближчий час, а можливо і на тривалий термін. Ділові контакти та переговори здатні забезпечити підприємство новими замовленнями. Іноді вони докорінно змінюють стратегію розвитку і відкривають нові горизонти можливостей.

Дизайнер виставкових стендів

Основне місце на будь-якій виставці відводиться під оформлення стенду. Над зовнішнім виглядом центрального елемента тривалий час працює ціла команда фахівців, яку очолює дизайнер виставкових стендів. Він коригує і спрямовує роботу колективу в потрібне русло, намагаючись максимально використовувати можливості сучасних матеріалів, технологій в поєднанні з побажаннями клієнта.

Від рівня його професіоналізму залежить успіх не тільки рекламної фірми, але і компанії, яка звернулася із замовленням. Наші дизайнери виставкових стендів мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи в сфері реклами. Вони володіють високими організаторськими здібностями, що дозволяють сконцентрувати весь творчий запал співробітників на виконання конкретного завдання.

Розробка виставкових стендів

В кінцевому підсумку розробка виставкових стендів закінчується створенням електронної моделі, що повністю відповідає поставленому технічному завданню. Замовник може наочно оцінити естетичні та комерційні сторони проекту за допомогою різних методів візуалізації. У процесі узгодження остаточного варіанту розглядаються всі аспекти композиції з урахуванням її місця розташування в виставковому павільйоні.

Тільки тісна взаємодія тандему «замовник-виконавець» здатна створити продукт, який гарантовано забезпечить успіх експонента. З одного боку важливі знання конкретного сегмента ринку продукції, з іншого – професійне втілення сильних сторін компанії-замовника в рекламі.

Звертаючись до РА Дельтаплан, ви отримаєте якісний та унікальний дизайн виставкових стендів, який буде відповідати усім умовам та вашим побажанням.