E-mail маркетинг

Email маркетинг – один з найбільш ефективних способів маркетингу. Кожна компанія, яка прагне знайти нових клієнтів, збільшити продажі та підібрати правильну стратегію, просто зобов’язані використовувати саме цей інструмент. Тут не тільки здійснюється передача інформації, а й постійний зворотний зв’язок, спілкування з цільовою аудиторією.

Основна сильна сторона цього інструменту – швидкість. Можна здійснити розсилку за дуже короткий термін, при цьому не докладаючи великих зусиль. Для того щоб споживач отримав такі листи, йому необхідно самостійно підписатися на розсилку. Дуже важливо, щоб інформація була корисна та цікава, інакше людина просто відмовиться від даної послуги. Вона може це зробити в будь-якій момент.

Email маркетинг – дуже важлива складова роботи підприємства. Але для реалізації цього інструменту потрібні люди, цілий відділ, а це зайві витрати не тільки коштів, а і часу. Ми пропонуємо власних спеціалістів, які зможуть зробити все за вас. Вони складуть листи, будуть регулярно їх оновляти, відсилати. Це дасть змогу покупцям отримувати інформацію про знижки, акції, новий товар. Ми гарантуємо індивідуальний підхід та конфіденціальність. З кожним клієнтом ми працюємо окремо, він має змогу вносити корективи на будь-якому етапі роботи. Наші працівники мають необхідну освіту, постійно проходять курси підвищення кваліфікації, тому вони повністю обізнані в питанні.

Що стосується ціни на Email маркетинг, то вона залежить від компонентів, які ви обираєте. Чим їх більше, тим коштувати буде дорожче. Ми пропонуємо наступні послуги:

  • Просто розсилка листів. Звісно це і складання текстів, пошук цікавої інформації, заповнення картинками. Це дуже важливо, бо візуалізація дає змогу швидше звернути увагу на зміст.
  • Пошук потенційних клієнтів. Запрошення їх підписатися на Email.
  • Реклама. Це акції, знижки, опис продукції, товарів та цін.
  • Новини вашої компанії.
  • Індивідуальні листи клієнту.
  • Листи, що містять дискусії.
  • Автовідповідач.

Варто виділити 5 характерних рис email маркетингу: Важливою перевагою виступає невеликий рівень витрат в порівнянні з іншими рекламними ходами. На збільшення продажів за допомогою контекстної реклами доведеться витратити набагато більше грошей.  Наявність бази активних і потенційних клієнтів.   Між споживачами та компанією вибудовується тривалий діалог.   Передплатники підштовхуються до певних цільових дій. Це може бути розміщення коментаря, оформлення замовлення, а також завантаження будь-якого матеріалу з сайту.   Автоматизація.Дизайн даного елемента повинен відрізнятися від оформлення сайту. Можна виділити його яскравими квітами, що привертають увагу. Важлива простота і відсутність зайвих деталей. Якщо ніщо не буде відволікати увагу гостя, то ймовірність підписки підвищиться. Виграшно виглядають анімаційні деталі, а також покажчики у вигляді стрілок. Варто дотримуватися золотої середини, щоб форма не дратувала нав’язливістю. Продумайте різні бонуси і безкоштовні заохочення за підписку.