Легенда бренду

Створення легенди для нових брендів при їх скромних маркетингових бюджетах вимагає набагато більшого, ніж традиційні підзаголовки та запуск реклами. Як всім нам відомо, підхід повинен бути більш комплексним: варто врахувати той факт, що ми живемо в світі, де цифрові технології розвиваються зі швидкістю світла, медіа канали скорочують охоплення уваги, і споживач все ретельніше контролює інформацію, що надходить. Brand Story – красива, захоплююча і грамотно вивірена історія. Це перший магніт для клієнтів, який асоціюється з якістю товарів і послуг і може обґрунтовувати обрану цінову нішу.

Легенда бренду виконує ряд життєво важливих для становлення і розвитку компанії завдань, а саме:  збільшує обсягів продажу;  формує позитивну думку;  підвищує привабливість бренду;  позиціонує компанію;  відбудовує від конкурентів;  покращує впізнаваність бренду;  інформує потенційних клієнтів;  підсилює емоційне посилання;ü  зміцнює довіру до компанії.Простіше кажучи, це різні рівні сприйняття компанії. З одного боку, є просто компанія. А з іншого боку, є справжній цілісний бренд зі своєю унікальною легендою. Легенда бренду – чітко вивірена історія, яка виставляє компанію в певному світлі, вигідному для: хороших продажів, зростання впізнаваності, виправдання високу вартість тощо.Легенда Вашого бренду – це весь маркетинг, який вам коли-небудь знадобиться.

Сила легенди бренду полягає в тому, щоб ваша ідея відповідала цінностям і бренду, і вашої цільової аудиторії. У всіх по-справжньому успішних компаній є своя легенда бренду. Це дуже легко пояснити. У всього успішного і реально класного є своя історія, хоча б тому, що нічого просто так не відбувається. Легенда – це іміджева ознака сильної амбіційної компанії. Якісна і продумана до дрібниць легенда творить чудеса: захоплює уми споживачів, покращує лояльність клієнтів, виділяє на тлі конкурентів. А все це, у свою чергу, позитивно позначається на комерційних показниках. Також легенда є негласним стандартом компанії, який не дає їй розслабитися. Це може бути й одна влучна пропозиція, і оповідання, що охоплює кілька абзаців. Існує безліч сценаріїв (наприклад, використання сімейних традицій, стилю життя споживачів, ексклюзивних технологій). Потрібно з’ясувати, які посили будуть більш ефективно працювати на вашу ідею – виробляти необхідну сильне враження на споживачів. Детально продумати та грамотно їх «упакувати».Природно, це light-версія роботи над створенням легенди бренду, яка дасть вам правильний вектор руху: глибше вивчити питання і постаратися своїми силами або довірити розробку Brand Story нашої студії.

Ми пропонуємо наші послуги по створенню історії. Наші працівники зможуть зробити все на найвищому рівні. Клієнти завжди будуть згадувати вас. А головне – це конфіденційність, ми працюємо індивідуально з кожним і ніколи не повторюємося. Перед тим, як скласти вашу сторі, ми працюємо з командою, організовуємо інформацію. У вас є доступ до всіх етапів і ви зможете змінити все, що потрібно.