Написання сео текстів

Копірайтинг – це інструмент маркетингу, який допоможе підняти рівень ваших продажів. Копірайтинг (copywriting) – творчий процес створення унікального текстового матеріалу (рекламного, презентаційного, пропагандистського, комерційного тощо) – рекламно-інформаційних та презентаційних текстів, статей для ЗМІ, корпоративних видань тощо. Поняття копірайтинг походить від злиття англійських слів “copy” – текстовий матеріал і “write” – писати.Мета копірайтингу – створення текстів, які дозволять зацікавити велику кількість читачів, відвідувачів і привернути їхню увагу до послуги або товару.

Напрямки копірайтингу: написання статей для ЗМІ, прес-релізів, пост-релізів, анонсів, створення текстів для різних видів друкованої продукції: листівок, буклетів, звернень; написання текстів для інтернету ресурсів; рерайтинг (редагування текстів); написання рекламних текстів, формулювання слоганів і девізів;ü оновлення інформаційного наповнення сайту та оптимізація контента.

Розрізняють види копірайтингу: копірайтинг прямого відгуку; іміджевий копірайтинг;

SEO-копірайтинг. Сьогодні копірайтинг стає глобальним, оскільки транснаціональні корпорації та інші підприємства все активніше просувають себе в глобальному масштабі, і в їх розпорядженні світова аудиторія. А це обумовлює безпрецедентне зростання попиту на копірайтерів (тих, хто готує і пише відповідні тексти). Рекламні та маркетингові кампанії все частіше розгортаються на веб-основі, сприяють подальшому підвищенню попиту на творчих письменників, здатних зробити роботу при обмеженому бюджеті.

Функціональна роль копірайтингу поширюється на тексти для web-сайтів, їх просування. Тексти можуть бути різного характеру в залежності від предметної галузі, яку охоплює сайтом: веселими й доброзичливими, строгими та сухими, рекламними, пізнавальними тощо. Вони відрізняються від звичайних друкованих текстів рядом особливостей, що стосуються трьох змінних. Розглянемо змінні текстів для сайтів.Ми пропонуємо якісні тексти, які принесуть вам прибуток. Коштує кожен з них по-різному, в залежності від обсягу, наповнення та типу.

Якщо ви бажаєте зайнятися розвитком своєї компанії, але для цього у вас не вистачає людей, то просто зверніться до нас. Ми замінюємо цілий відділ маркетингу, надаємо необхідні послуги та маємо безліч пропозицій. Ми гарантуємо: Якісні тексти. Унікальність. Відсутність помилок. Швидке виконання завдання. Зворотній зв’язок. Персонал, якій має необхідну освіту, проходить курси підвищення кваліфікації. Ви маєте доступ до всього матеріалу, можете вносити корективи та зміни. Повна конфіденційність. Жодна інша компанія не отримує такі ж статті, як у вас.

За допомогою текстів, ми піднімаємо популярність вашої компанії.  Формуємо імідж, який ви хочете та прагнете. Всі ваші продукти виглядають дуже вигідно. Клієнт захоче їх купити. Можна додати опис знижок та бонусів. Просування бренду в системах пошуку.