Неймінг / розробка назв

Неймінг – розробка комерційно успішних імен, назв і слоганів для фірм, товарів і послуг. Як ви марку назвете – так вона і попливе! В умовах конкуренції, що зростає, вдала назва вашої торгової марки, вашого товару або вашої фірми можуть надати істотну допомогу в завоюванні симпатій споживача. Дуже важко правильно підібрати ім’я. Це лише здається, що можна придумати будь-яку назву, вона підійде, а ні.

Якщо ви хочете, щоб клієнти вас запам’ятали, приходили постійно та їх кількість збільшилася, то необхідно підібрати відповідну назву. Тому ми рекомендуємо звернутися до спеціалістів. Ми пропонуємо наші послуги. Наші професіонали з легкістю виконають це завдання. Воно може бути окремим, або входити до пакета наших послуг. Ми даємо декілька варіантів назв, ви зможете обрати ту, яка вам підійде найбільше. І головне, ми працюємо до тих пір, поки робота не буде виконана. Колектив має відповідну освіту, прагне найшвидше виконати поставлену задачу.

Ми можемо замінити повністю відділ маркетингу, ми маємо вже готові пакети послуг, котрі можна доповнювати та змінювати. Звісно наше агентство має низку позитивних сторін. Зупинимося на них:ü  Ви економите час, отримуючи послугу розробки та реєстрації ТМ з одних рук!ü  Ви економите гроші, знаходячи впевненість, що результат роботи перевірений, захищений і є вашим не тільки формально, але і юридично!Етапи розробки:

1. Постановка задачі. Заповнення брифу, визначення вимог до назви.2. Екстенсивний список імен.Внутрішній етап – генерація надлишкового переліку з 50-70 варіантів.3. Перехресне оцінювання. Оцінка кожного варіанту з маркетингового, фонетичному і семантичному фільтру.4. Попередня перевірка. Перевірка варіантів в ТОП10 на тотожність і схожість по базах торгових марок зареєстрованих в Україні.5. Шорт-лист. Демонстрація рекомендованих 3-5 варіантів замовнику.6. Вибір замовника. На даному етапі Замовник має право не зупиняти свій вибір на жодному з варіантів, проте обов’язково прокоментувавши кожен з них. В цьому випадку студія розробляє ще варіанти.4. Повна перевірка. Перевірка на тотожність і схожість серед ще не зареєстрованих, але поданих на реєстрацію торгових марок.5. Подання заявок на реєстрацію. Словесної торгової марки. Вартість розроблення, яке ми виконуємо визначається індивідуально, після ознайомлення з вашими вимогами та очікуваннями від майбутнього назви.

На вартість розробки назви впливають:• географія використання марки,• вимоги до назви,• новизна званого товару / послуги,• конкурентне середовище.Останнє домінує, тому що передбачається, що розробляється назва повинна поставити вас в один ряд з лідерами заданого вами сегмента ринку. Тому сила і велика кількість ваших конкурентів – роблять значний вплив на складність процесу розробки.Отже, зверніть увагу на назву, пам’ятайте, що споживачам важливо здобути естетичне задоволення, а не тільки купить товар або продукт. Не можно заощаджувати на імені.