Просування соцмереж

Просування в соціальних мережах

Ефективна соціальна стратегія може допомогти вам розвинути свій бізнес, підтримувати свою соціальну присутність та спілкуватися з аудиторією.

Підвищити популярність бренду дозволить тільки ретельно спланована рекламна кампанія, ефективність якої залежить від обраних маркетингових каналів. Доступний і максимально практичний спосіб заявити про свій бізнес – соціальний маркетинг (SMM).

Просування компанії або послуг здійснюється через соціальні медіа. SMM (social media marketing) принесе позитивні результати, якщо для просування обрана соціальна платформа з найбільш ефективним та корисним функціоналом. Комплексне просування сайту при використанні методів SMM здійснюється в соціальних мережах (Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, ВКонтакте та ін.). SMM просування передбачає публікацію рекламних оголошень, створення спільнот та сторінок в популярних соцмережах, розміщення анонсів статей головного сайту і т.д. Подібний комплекс заходів дозволяє суттєво збільшити трафік і відвідуваність основної сторінки компанії, заявити про свій бренд широкій аудиторії.

Звернувшись до нас ви отримаєте

Переваги просування в соціальних мережах

  • Точна спрямованість не так на пошукові системи, як на відвідувачів.
  • Невисока вартість. На відміну від SEO просування і розміщення контекстної реклами, залучення відвідувачів при SMM просуванні коштує значно дешевше.
  • «Ланцюгова реакція» або висока «вірусність». Користувачі мереж безперервно діляться інформацією один з одним. Цікаві новини про бренд або послугу передаються не тільки між членами спільноти, але і виходять за рамки створених груп. Чим швидше відбувається SMM просування сайту, тим більше користувачів дізнаються про ваш сайт.
  • Збільшення віддачі SEO оптимізації. Підвищення трафіку в соціальних мережах призводить до зростання рейтингу сайту в пошуковій видачі. Активна відвідуваність спричиняє збільшення вхідного трафіку на веб-сторінку.
  • Взаємозв’язок з потенційними клієнтами. Спілкування з користувачами мережі в рамках організованих спільнот, форумів, обговорень в коментарях дозволяє аналізувати думку покупців про послуги і товар, вивчати потреби і смаки різних людей. Швидка обробка відгуків викликає довіру клієнтів.
  • Збільшення продажів, суттєве зростання фактора довіри споживачів. Відкритість компанії, яка заявляє про свої послуги, детально описує товар, дозволяє напрацювати велику клієнтську базу.
  • Лідогенераціі. Компанія отримує потенційних клієнтів з точними контактними даними.
  • Істотна економія коштів на вартості ліда і рекламі.