Реклама на радіо

Реклама на радіо

Ефективний інструмент сучасного маркетингу, він є надзвичайно корисним, коли мова йде про бажання підвищити свою впізнаваність на ринку при мінімальному рекламному бюджеті.

Івано-Франківськ – місто великих можливостей і широкого вибору варіантів прояву себе в плані яскравих рекламних кампаній. Рекламне агенство “Дельтаплан” із задоволенням готове надати своїм клієнтам можливість голосно заявити про себе. Кращий спосіб – це реклама на радіо. Якщо вашою метою є підвищення продажів і бажання виділитися серед конкурентів, тоді реклама на радіо – відмінний вибір.

Основнi переваги розмiщення реклами на радiо

Серед основних переваг розмiщення реклами на радiо треба видiлити наступнi – висока спрямованість на цільову аудиторію, яка відрізняється стабільністю (люди постійно слухають улюблені радіостанції). Це є дуже вагомою причиною зробити ставку на радіорекламу. Оскільки у водіїв, у працівників офісів і т.д. вже визначена радіостанція, якій вони віддають перевагу. Це дуже важливий факт, оскільки за допомогою нього, ми можемо ефективно підбирати цільову аудиторію, конкретно під рекламований продукт або послугу;

Ні для кого не секрет, що ефірне покриття радіосигналу на сьогоднішній день, просто вражає уяву. Фактично в будь-якій точці людина може піймати потрібну радіостанцію, щоб послухати останні новини, або підняти собі настрій за допомогою улюбленої музично-інформаційної програми.

Багаторазовий повтор рекламного повідомлення і як результат – тривалий ефект впливу. Ваша реклама буде повторюватися кілька разів протягом дня. Це істотно збільшує обсяг ,цільової аудиторії на яку спрямоване рекламне повідомлення; Вартість реклами на радіо відносно низька в порівнянні з розміщенням в інших засобах масової інформації. Не кожна компанія або бізнес може собі дозволити розміщуватися на телеканалах, або на величезній кількості білбордів. Наше рекламне агентство прекрасно усвідомлює цей факт, тому дає своїм клієнтам недорогий, але ефективний інструмент для того, щоб вони змогли заявити про себе в ефірі популярних радіостанцій.

Вибiр радiостанцiї

Ми розміщуємо рекламу на радіостанціях України, як національних, так і регіональних. Нашим клієнтам ми надаємо два види радіоформату:

  • Пряма реклама– розміщення ролика в рекламному блоці радіостанції.
  • Спонсорські прояви– ефектні заставки на початку і кінці програми, що представляють рекламований бренд спонсором.

Ви можете замовити рекламу на радіо в ефірах наступних радіостанцій:

FM3
FM4
FM1
FM2
FM5
FM6
FM7
FM8
FM9
FM10

Ми підберемо радіостанцію з вашою цільовою аудиторією та розробимо медіа план з кількістю виходів ролика на день, націлений на високий результат рекламної кампанії. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте оптимальну вартість ефірного часу і тільки професійний сервіс.