Реклама в транспорті

Громадський транспорт – ідеальне місце для розміщення реклами. Івано-Франківськ має добре розвинену транспортну інфраструктуру, тому реклама в транспорті і на транспорті буде побачена досить великою кількістю людей, які представляють різні верстви населення. Віддача від розміщеної в ньому реклами перевищує витрати на виготовлення та експонування. Час впливу рекламного повідомлення на споживача становить в середньому 15-20 хвилин в день, за цей час людина встигає повною мірою ознайомитися з інформацією про Вас і навіть запам’ятати деякі дані.

Формати плакатів

Реклама у транспорті

Реклама у транспорті деально підійде для оповіщення про товари, послуги, акції, тих фірм і компаній, які розташовані безпосередньо на маршруті. Таким чином, Ви охоплюєте ту цільову аудиторію, яка може відвідати Вас у будь-який час. У трамваях і тролейбусах краще рекламувати недорогі товари і послуги. А ось розміщення рекламної інформації в маршрутних таксі посприяє підтримці іміджу компанії, її стабільності і збільшення продажів. Для замовлення та консультацій телефонуйте : (095) 411-27-05,  (096) 029-13-94

Print

Зовнішнє брендування транспорту

Є найбільш ефективним способом донести рекламне повідомлення до потенційних клієнтів. Нерідко транспорт простоює в пробках або рухається з мінімальною швидкістю по місту. Так чому цей фактор не використовувати для просування свого товару або послуг? Висококваліфіковані фахівці нашого рекламного агентства допоможуть розробити оригінальний дизайн і підібрати оптимальний для Вас вид реклами в транспорті. Ви можете вибрати міські та приміські маршрути, розмістити свою рекламу або скористатися універсальними брендмобілями.