Розробка аудіороликів

Виготовити аудіо ролик тепер так просто!

Аудіо ролик, що звучить на радіо або в торговому центрі – краще рішення заявити про себе!
Ми допоможемо вам у виготовленні і записі аудіо ролика, озвучці презентації, автовідповідача і виготовленні будь-якого виду аудіо продукції. Просте оформлення замовлення, креативні сценаристи, харизматичні і переконливі диктори, якісне звучання аудіо реклами, зручна і швидка оплата, а головне – вартість від 650грн!

Навіть якщо ви жодного разу не замовляли виготовлення і запис аудіо роликів, запевняємо вас – все дуже просто! Зараз ми вам все наочно покажемо – як працює наша студія і як ви з допомогою сайту зможете швидко і без зусиль зробити замовлення на виготовлення аудіо ролика!

З чого почати, запис аудіо ролика?

Давайте по-порядку, детально пояснимо і допоможемо: на які питання потрібно відповісти щоб ми чітко і оперативно виконали ваше замовлення? Для початку потрібно зробити вибір категорії виготовлення аудіо ролика: вони бувають інформаційними (просте рекламне оголошення) та ігровими (з ігровим сюжетом, персонажами і образами).

І ось, коли ви визначилися якої категорії і варіант виконання аудіо ролика вам потрібно виготовити, хто буде звучати у вашій аудіо рекламі – ми можемо вже приблизно розрахувати вартість виготовлення ролика.

Етапи виготовлення ролика

1

РОЗРАХУВАТИ БЮДЖЕТ

2

ОБРАТИ ПОТРІБНИЙ ФОРМАТ

3

ВИЗНАЧИТИ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

і зробити замовлення на запис і виготовлення рекламного ролика зручним для вас способом: через форму зв’язку, електронною поштою info@deltaplan.if.ua або за телефонами (095) 411-27-05,  (096) 029-13-94

Приклади роликів

Правда, все просто? ) Тепер, коли вам відомі приблизний бюджет, категорія виконання аудіо ролика, опції, диктори і т.д. , ви можете оформити замовлення на виготовлення аудіо ролика, не боячись, що чогось не розумієте, що щось опустили і не знаєте з чого почати. Ми постаралися дуже докладно вам все розповісти і дати всю можливу інформацію, щоб вам було простіше орієнтуватися при замовленні виготовлення аудіо ролика.