Розробка фірмового стилю

(corporate identity) – єдність елементів стилю, що ідентифікують належність за все, на чому розміщуються ці елементи (товари, комунікації, комунікаційні сполучення) до конкретної фірми і відрізняють її від конкурентів

Чи потрібна вашій компанії розробка фірмового стилю?

Перш ніж відповідати на це питання, дамо визначення і розуміння поняття фірмового стилю. Це сукупність елементів, що формують стійкий образ компанії чи бренду у свідомості реальних і потенційних клієнтів. Головна мета розробки фірмового стилю – лаконічно передати сутність і цінності компанії через цілісне візуальне представлення з урахуванням персоніфікації.

Аспектами цілісної презентації на всіх рівнях можуть бути:

Назва і слоган компанії;Логотип;Палітра кольорів;Корпоративний шрифт;Бізнес-картки;Бланки і конверти;Особа (образ персони, що виступає «обличчям» компанії чи бренду – по аналогії з талісмани спортивних команд).

Відсутність елементів фірмового стилю – вирок в умовах ринкової конкуренції сьогодення. Кожна компанія має давати впевненість в продуктах або послугах людям, і будь-які додаткові стимули для цього зазвичай стають вирішальним фактором вибору. І, не забуваючи про якість послуг і товарів, чим більше «стійкості» в образі, тим клієнти повертаються швидше.

Якщо брати до уваги західний ринок, статистичні дослідження красномовно демонструють злет (майже в 2 рази, до 60%) ролі фірстилю для найуспішніших нових компаній за 30 років – з першої половини 1970х по першу половину 2000х. Наприкінці 2010х цей показник прагне до 100%

Позитивна ідентифікація компанії і бренду в океані пропозицій – це:

РА Дельтаплан пропонує клієнтам послуги розробки фірмового стилю підприємства, компанії, бренду

Підсилення довіри цільової аудиторії;Виділення з натовпу конкурентів якісним шляхом;Заохочення партнерів до співпраці з компанією;Ріст авторитетності і прибутковості, важливий крок на шляху до процвітання.

Що забезпечує вам наша айдентика

Зростання впізнаванності товарів чи послуг;Розбудова довіри до бренду з боку клієнтів та партнерів;Якісне дистанціювання від конкурентів;

Підняття статусу компанії;Спрощення процесів розробки ефективної реклами і запуску нових пропозицій – товарів чи послуг.

Як ми працюємо?

На першому етапі ми досліджуємо ваш бізнес і актуальну ситуацію на ринку. Зібравши інформацію, ми презентуємо стратегічний план інтеграції елементів корпоративної ідентичності. Ви можете бачити набір рекомендованих складових вашого нового стилю і опис доцільності кожного з них – з урахуванням поточних потреб компанії. Це не шаблонний пакет послуг і не хаотична інтеграція окремих елементів стилю, а комплексний маркетинговий хід з оглядом на майбутнє вашого бізнесу і можливі корективи з урахуванням динаміки розвитку ринку.

Звертайтеся до нас зі своїми пропозиціями та питаннями, спеціалісти РА Дельтаплан завжди раді проконсультувати вас, визначити потреби і прийняти заявку про надання послуги розробки стилю компанії.

Будемо раді надати вам допомогу!