Розробка слоганів

Сьогодні кожна компанія має думати про те, як звернути на себе увагу майбутніх клієнтів, що зробити, щоб вони запам’ятали саме їх продукт. Важливо. Зробити не тільки високоякісний товар, а ще й виділити себе серед інших. Цим і займається маркетингові агентства. Якщо ви не хочете наймати нових співробітників, витрачати на це час і кошти, то ми пропонуємо нашу допомогу. Ми – це сукупність професіоналів, які знають своє діло, мають необхідну освіту і впевнено йдуть до мети. Ми пропонуємо різні пакети послуг.

В залежності від того, що обираєте ви, ми вираховуємо кількість коштів. Важливо те, що можна додавати та змінювати функції. Саме наше агентство має безліч сильних сторін. По-перше, вам не треба витрачати багато часу самостійно. Ви завжди зможете внести свої корективи та змінити те, що вам не сподобалося. Також ми гарантуємо повну конфіденціальність, ніхто не дізнається та не отримає те, що ми розробили для вас. Одна із наших послуг, яка є дуже важливою для впровадження компанії на ринок – рекламні слогани. Це фрази, які містять асоціацію з тими товарами, що ви рекламуєте. Важливо правильно скласти слоган. Бо як показує статистика більшість людей може не пам’ятати, що продає торгова марка, але те, що сказано в слогані, вони можуть продовжити.

Такі короткі фрази та речення легко повторити. Наприклад, всі знають продовження речення «Не тормози…».Обов’язково треба брати до уваги те, що чим сильніше ваш вираз, тим більше людей його запам’ятають. А з цього випливає, що ви отримає більше споживачів, покупців та зможете продати більше продукції. Тому й дохід збільшиться в декілька разів. Ми гарантуємо те, що 90% наших рекламних слоганів працюють, приносять гроші. Ми повністю даємо гарантію якості нашої роботи. А ціна за нашу роботу повністю відповідає якості.

Кожен слоган має запам’ятовуватися одразу. Поганий той варіант, який ніхто не може повторити. Розрізняють декілька видів даних виразів, ми працюємо з усіма. Зупинимося на кожному з них.  Слогани для реклами товарів. Можна створити окремо для кожного з товарів, а можна для всіх один. Якщо компанія має різні види продуктів, то окремо для виду створюється вираз. Девізи компаній. Даний варіант характеризує не те, що ви продаєте, або чим займаєтесь, а саме торгову марку. Наприклад, ваш надійний помічник. Варіації, які підтримують імідж. Тобто, ви на ринку вже довгий час, встигли зарекомендувати себе певним чином, а слоган це нагадає клієнтам, зверніть ще раз їх увагу.  Слогани-місіії. Якщо у вас є певні цілі, то реалізуються вони саме через цей варіант.Дуже важливо те, що всі вирази мають свої характеристики, якщо ви хочете добитися гарного результату, то вони мають бути дотримані.

  • Легке запам’ятовування.
  • Повна асоціація з брендом.
  • Змістовність.
  • Мелодичність.
  • Унікальність.

Родзинка – це також, один із найважливіших компонентів. Саме вона робить слоган таким, яким він є. Можна використовувати гру слів, сарказм, гумор, простоту, смак, звертання, спонукання, питання, контраст.