СМС Маркетинг

Через те, що ми живемо в світі комп’ютерних технологій, де покупками через Інтернет нікого не здивуєш. Абсолютно всі зараз мають і мобільний телефон. Без нього важко уявити наше життя. Тому більшість наших покупок здійснюється саме через цей пристрій. Якщо компанії не хочуть втратити левову частку клієнтів, то їм просто необхідно освоїти мобільний маркетинг. Вперше з’явилася дана послуга ще в 2000 роках. Вона була саме СМС спамом. Сьогодні ж робота маркетологів в цій сфері набагато ширша. Це свого роду всі інструменти, які ми використовуємо для просування, реалізація яких здійснюється за допомогою мобільних мереж. Даний вид маркетингу має свої сильні сторони. Зупинимося на них більш детально.

Надається доступ до користувачів і їх набагато більше, ніж в Інтернеті. Один контакт коштує недорого. Висока націленість на продажу.ü Індивідуальність. Просто ідеальний варіант для тих, хто хоче підвищити лояльність клієнтів. Швидко налагоджується зворотний зв’язок. Покупці активно стимулюються на наступні покупки. Клієнти утримуються і зберігаються.

Бренд має велику впізнаваність.

Продажі зростають.

Позначається цільова аудиторія.

Визначається, який відсоток споживачів користується мобільним зв’язком.

Ми активно пропонуємо послуги саме цього виду. Ми допоможемо зробити вашу фірму впізнаваною. Також гарантується конфіденційність. Тобто все, що ми створимо для вас, залишиться тільки у вас і не буде показано жодній іншій компанії. Наші висококваліфіковані співробітники підберуть для вас індивідуальні рішення. Ми ставимо завдання і з легкістю здійснюємо їх. Ви повністю контролюєте всі етапи роботи й можете міняти так, як захочете. Надається доступ до всіх документів і паперів.Ми маємо кілька основних інструментів, які допомагають нам досягти бажаних результатів.

Розглянемо їх більш детально.

Використання СМС. Це особливі листи, які мають персоналізований характер. Важливо звернути увагу на те, що розсилка повідомлення може здійснюватися лише тим, кому продукція буде цікава, хто захоче її купити. Формується база потенційних клієнтів. Це відбувається за допомогою опитувань і повідомлень.

ММС контент. Тут ситуація повністю аналогічна. Єдина різниця в тому, що крім текстового вмісту, є можливість додати картинку та візуалізацію. А це трохи продуктивніше.

Реклама в мобільних додатках. Один з найбільш ефективних варіантів. Вартість такої послуги залежить від розміру реклами, додатків, в які ви його додаєте. На короткі номери. Тут покупець звертається сам. Ви відправляєте йому повідомлення з тим, що його цікавить, з умовою, якщо він хоче більше інформації, необхідно відправити повідомлення на короткий номер. Це полегшує виявлення потенціальних споживачів. Ми пропонуємо послуги будь-якого інструменту, який вам сподобається. Також ми можемо допомогти підібрати ідеальний варіант, який буде підходити саме вашим цілям і принципам. Потреби клієнтів посідають перше місце для нас, а зворотній зв’язок дуже цінується.